حوله تن پوش هنر مانع شکست مأموریت پرتاب ماهواره‌ بر افغانستانی ها شد

حوله تن پوش هنریک حوله اصیل است که سریع خشک می‌شود، برخلاف حوله‌هایی که من امتحان کرده‌ام و به عنوان «خشک سریع» تبلیغ می‌شوند (اسپویلر: خشک شدن آن‌ها تقریباً به اندازه ضخیم‌ترین و متراکم‌ترین حوله طول می‌کشد).

در آزمایش، بسته به زمان سال و آب و هوا، تری بین 15 تا 24 ساعت طول کشید تا خشک شود. بعد از یک دوش صبحگاهی در آزمایشات ما در سال 2018، آنسن تقریباً پنج ساعت بعد، تا ناهار احساس کرد که استخوان خشک شده است.

این به این دلیل است که نازک است و بافت آن باعث جریان هوای زیادی می شود. به اندازه تری چیدمان گرم نیست که اگر دوست دارید هنگام بسته شدن در حوله احساس راحتی داشته باشید مهم است.

اما حوله تن پوش کوچکتر می شود و فضای کمتری را در کمد کتانی شما اشغال می کند، به علاوه اگر برای ذخیره سازی تنگ هستید.

اگر حوله‌های مخملی خیلی سنگین به نظر می‌رسند، یا می‌خواهید حوله‌ای داشته باشید که به سرعت خشک شود، ممکن است بافت نازک‌تر بافت وافل را دوست داشته باشید (که گاهی به آن بافت وافل یا لانه زنبوری می‌گویند) و The Onsen Bath Towel بهترین موردی است که ما امتحان کرده‌ایم.

انتخاب Wirecutter از سال 2018، حوله تن پوش به سرعت آب را جذب می‌کند، به آرامی روی بدن حرکت می‌کند، و فقط یک نشانه درشتی دارد که احساس خوشایندی دارد، برای خاراندن خارش پشت شما که نمی‌توانید به آن دست پیدا کنید.

این یکی از معدود حوله‌های وافل است که ما دیده‌ایم که به‌عنوان ملحفه حمام نیز موجود است، اما از آنجایی که حوله‌های وافل بیشتر از حد معمولی کشیده می‌شوند، متوجه شدم که اندازه حوله حمام سخاوتمندانه است.

حوله تن پوش که از 100٪ پنبه سوپیما ساخته شده است، تقریبا 50٪ بیشتر از Frontgate قیمت دارد، اما این مشابه با وافل های دیگری است که دیده ایم.

این حوله به طور قابل توجهی ارزان‌تر از برخی حوله‌های توری ژاپنی گران‌قیمت است که ما امتحان کرده‌ایم مانند حوله نمادین Kontex (Rikumo)، ترکیبی از کتان و پنبه. همچنین خراش کمتری روی پوست ایجاد می کند.

مانند همه انتخاب های ما، Onsen دارای گواهی Oeko-Tex است. به جای فرآیند نرم شدن شیمیایی که حوله‌ها طی می‌کنند، یکی از نمایندگان حوله تن پوش به ما گفت که لباس حوله‌های خود را در دماهای خاص و برای چندین دوره می‌شوید تا آنها را نرم کند. در هشت رنگ عرضه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *